«Агродім» привітав громаду Стрільників з Днем села

«Агродім» завжди у центрі подій, коли справа стосується громад нашої присутності. Цього разу ми фінансово підтримали проведення святкування Дня села Стрільники, Бахмацького району на Чернігівщині.

Знаємо, як важливо, аби всі гості залишились задоволені, тому організували смачне частування та розважально-музичну частину, а для дітлахів — батути та надувну гірку, адже найменші учасники свята, як відомо, найвибагливіші. А ще провели спортивні змагання з призами – грошовими сертифікатами на загальну суму 5000 грн.

Святкування Дня села було започатковано 21 рік назад саме у Стрільниках з подачі місцевої мешканки — Остапенко Надії Іванівни. І цьогоріч на святі директор «Агродому» Олександр Рубан привітав ідейну натхненницю. 

Цей урочистий день збігся з чудовим особистим святом нашого пайовика та співробітника за сумісництвом, Кузнєцова Олександра, який святкує 25 років подружнього життя, та якого ми також привітали із «срібним» весільним ювілеєм. 

Нам важливо, аби співробітники та громади постійно відчували підтримку «Агродому», тому ми завжди вчасно сплачуємо податки та виконуємо умови договорів та, звісно, тримаємо руку на пульсі важливих для громад та мешканців подій. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *